Інтерфакс-Україна
05:45 24.01.2025

Дві жертви на Київщині внаслідок атаки ворожих БпЛА - ОВА

1 хв читати

Двоє людей загинули внаслідок атаки російських безпілотників на один із населених пунктів у Київській області, ще двоє постраждали, повідомив голова ОВА Микола Калашник.

«Двоє людей загинули внаслідок атаки ворожих БпЛА на Київщину. Загиблого виявлено на пожежі приватного будинку внаслідок падіння уламків збитої цілі. Наразі загоряння ліквідовано. Другий загиблий - 36-річний чоловік в іншому населеному пункті, де пошкоджено житловий 10-поверховий будинок», - написав він у телеграм.

Також, за його словами, ще двоє людей тут звернулися до медиків після пожежі. Чоловік 26 років отримав поверхневі опіки верхніх дихальних шляхів. Жінка 38 років - гостра реакція на стрес.

Калашник додав, що уточнюються списки постраждалих від атаки, їм надається вся необхідна медична допомога.

Тим часом пожежу, що виникла внаслідок падіння БпЛА, ліквідовано. Поблизу з пошкодженою багатоповерхівкою в школі працює пункт незламності для жителів.

«На місці також організовано намет із водою та гарячими напоями. З людьми працюють психологи», - зазначив глава ОВА.

Як повідомлялося, російські війська в ніч на п'ятницю здійснили чергову атаку безпілотниками, в одному з населених пунктів Київської області внаслідок падіння уламків сталася пожежа в 10-му житловому будинку.

Джерело: https://t.me/kyivoda/24659

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловік, який загинув в середу в Херсоні, був працівником енергетичної компанії – прокуратура

МЗС про можливу зустріч Зеленського і Трампа на G7: графіки лідерів узгоджуються, але ми завжди "за"

МЗС сподівається на успішне проведення Конференція з питань відновлення України у польському м. Ґданськ

В Херсоні внаслідок російського удару загинула людина – МВА

Двоє іноземців, які вчиняли підпали на заході України, отримали по 12 років позбавлення волі

На виїзд з України у Польщу накопичились транспортні засоби, Держприкордонслужба рекомендує їхати на "Смільницю"

Росіяни вдарили по об'єкту транспортної інфраструктури в Сумах, двоє людей постраждали – мерія

Зеленський у Таллінні досягнув з низкою союзників нових рішень щодо ППО – МЗС

НПЗ "Куйбишевський" у Самарі уразили підрозділи далекобійних дронів ССО серією ударів

Командир батальйону "Асгард" назвав FirePoint одним із найефективніших засобів ураження ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА