Інтерфакс-Україна
14:20 21.01.2025

Щомісяця між бригадами ЗСУ розподілятиметься 2,5 млрд грн для закупівлі БПЛА - Умєров

1 хв читати
Щомісяця між бригадами ЗСУ розподілятиметься 2,5 млрд грн для закупівлі БПЛА - Умєров

У грудні 2024 року Міноборони передало 1,1 млрд грн безпосередньо бойовим підрозділам ЗСУ для закупівлі безпілотників, проаналізувавши цей досвід, ухвалено рішення масштабувати ініціативу, повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

"Це дало можливість швидко забезпечити потреби наших бригад і посилити диверсифікацію централізованого управління. Ми проаналізували цей досвід і ухвалили рішення масштабувати ініціативу. Сьогодні Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міноборони. Тепер щомісяця між бригадами ЗСУ розподілятиметься 2,5 млрд грн для закупівлі БПЛА", - написав Умєров у фейсбуці.

За його словами, командири підрозділів зможуть використовувати ці кошти для придбання саме тих дронів, які найбільш ефективні для виконання завдань на фронті. Міністр зазначив, що "це ще один крок до створення максимально гнучкої системи забезпечення військових усім необхідним для захисту України".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА