Інтерфакс-Україна
07:37 21.01.2025

Окупанти втратили впродовж доби 1600 військовослужбовців - Генштаб

1 хв читати
Окупанти втратили впродовж доби 1600 військовослужбовців - Генштаб
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

Впродовж доби втрати окупантів склали 1600 одиниць живої сили та 294 одиниці техніки, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у зведенні на 7.00 вівторка.

Зокрема українськими воїнами знищено 12 танків, 23 бойові броньовані машини, 60 артилерійських систем, один засіб ППО, 194 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн та чотири одиниці спецтехніки.

Повітряні удари коштували противнику 130 знищених  БПЛА оперативно-тактичного рівня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заповідник "Києво-Печерська лавра" тимчасово зачинено для відвідувачів

Четверо загиблих і 23 поранених внаслідок масованої гібридної атаки ворога на Київ – КМВА

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Мистецький арсенал постраждав через російський обстріл в ніч на понеділок

ЖК "Комфорт Таун" вчергове постраждав від російського обстрілу, горить освітній заклад

Гуманітарний комітет: атаки на Лавру і Кіностудію Довженка – цілеспрямована політику РФ на підрив ідентичності українців

В Успенський собор Києво-Печерської лаври влучив "Шахед" – гендиректор

Кіностудія Довженка в Києві постраждала в наслідок російського обстрілу, знищена костюмна колекція – Бережна

ДЕСС про атаку на Києво-Печерську лавру: для російських терористів немає нічого святого, світ має зупинити це варварство

Свириденко про атаку на Києво-Печерську лавру: Це справжнє обличчя православних цінностей Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА