Інтерфакс-Україна
16:09 15.01.2025

У ДБР нагадують військовим алгоритм повернення після СЗЧ до 1 березня 2025 року

1 хв читати
У ДБР нагадують військовим алгоритм повернення після СЗЧ до 1 березня 2025 року

Військовослужбовці, які самовільно залишили військову частину (СЗЧ), можуть повернутися у стрій до 1 березня 2025 року, у Державному бюро розслідувань (ДБР) нагадують алгоритм повернення на службу.

"Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про продовження до 1 березня 2025 року терміну добровільного повернення на службу військових, які самовільно залишили частину", - ідеться в повідомленні ДБР у телеграм-каналі в середу.

У Бюро пояснюють, що кожен військовослужбовець, який хоче повернутися на службу, має прибути до своєї частини.

"Як альтернатива - він може з’явитися до територіальних підрозділів ДБР чи Військової служби правопорядку або Нацполіції", - уточнюється в повідомленні.

За інформацією відомства, Міноборони також дозволило звернутися в одну з 17 військових частин із затвердженого Генштабом списку або в одну з 14 рот резерву Нацгвардії.

"Після прибуття до частини військовослужбовець має подати рапорт про поновлення на службі. З цієї миті запускається чіткий алгоритм, що регламентує всі подальші етапи поновлення – від оформлення документів до відновлення виплат", - наголошується в повідомленні.

Як уточнюють у Бюро, рапорт також можна подати в застосунку "Армія+".

"Протягом 72 годин командир має поновити бійця на службі та повідомити про це правоохоронцям", - зазначають у ДБР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

Через ворожу атаку в Запорізькій області постраждала вагітна жінка - Федоров

Керівнику благодійного фонду у Львові, який ошукав військових і волонтера на 1,3 млн грн повідомили про підозру - поліція

Європейські дипломати закликали Іран продовжувати переговори зі США

Зеленський: Росія хоче воювати

МЗС України прокоментувало беззаперечні докази грубого та системного порушення Росією Конвенції про заборону хімічної зброї

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань –адвокати

Зеленський заявив про збільшення обсягів виробництва перехоплювачів, які мають збільшити захист від "шахедів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА