08:04 15.01.2025

В Україні застосували превентивні відключення світла через ракетну атаку РФ

1 хв читати
В Україні застосували превентивні відключення світла через ракетну атаку РФ

В Україні застосували превентивні відключення світла через масовану ракетну атаку РФ, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

"Ворог не перестає тероризувати українців. У зв'язку з масованою атакою оператор системи передачі застосовує превентивні заходи обмеження", - написав він у фейсбуці.

Він закликав перебувати в укриттях на час продовження небезпеки і стежити за офіційними новинами.

Своєю чергою, НЕК "Укренерго" оголосило про аварійні відключення електроенергії в Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях.

 

 

 

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обласний центр Сум, є поранені

Окупанти атакували обласний центр Сум, є поранені - ОВА

Росіяни обстріляли Антонівку на Херсонщині, є постраждалий

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА