Інтерфакс-Україна
17:38 14.01.2025

Українці в Польщі організували контрабандний канал ювелірних виробів і швейцарських годинників

2 хв читати

Правоохоронці ліквідували канал контрабанди предметів розкоші в Україну: у водія автобуса "Варшава - Київ" знайшли годинники та коштовності на понад 10 млн грн, під час обшуку у фігурантів - ще 46 швейцарських годинників вартістю близько 25 млн грн, повідомляють в Офісі генерального прокурора.

"За процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора викрито та припинено незаконну діяльність щодо ввезення в Україну контрабандним шляхом через державний кордон поза митним контролем предметів розкоші", - ідеться в повідомленні Офісу генпрокурора в телеграм-каналі у вівторок.

За даними слідства, громадяни України, які перебували в Польщі, організували ввезення контрабандою ювелірних виробів, діамантів і швейцарських годинників, щоб уникнути сплати митних платежів.

"Надалі вони продавали товар за готівку або криптовалюту через власний магазин без належного обліку та сплати податків до бюджету", - наголошується в повідомленні.

Правоохоронці провели обшук у зоні діяльності пункту пропуску "Устилуг" Волинської митниці в рейсовому автобусі "Варшава - Київ", який уже після завершення митного оформлення прямував на в'їзд в Україну.

"В особистих речах водія виявлено та вилучено приховані годинники різних відомих марок, підвіски, браслети, запчастини до годинників на загальну суму понад 10 млн грн. Під час подальших слідчих дій за місцями проживання фігурантів та в магазині також вилучено 46 швейцарських годинників різних торгових марок попередньою вартістю близько 25 млн грн", - наголошується в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом контрабанди товарів здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводу СБУ (ч. 2 ст. 201-3 КК України).

Наразі у кримінальному провадженні проводиться комплекс необхідних слідчих дій з метою встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх співучасників злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА