Інтерфакс-Україна
20:55 09.01.2025

Норвегія надасть у 2025 році найбільшу військову допомогу у своїй історії - понад 2 млрд євро для України

1 хв читати
Норвегія надасть у 2025 році найбільшу військову допомогу у своїй історії - понад 2 млрд євро для України

Норвегія 2025 року надасть найбільшу військову допомогу у своїй історії, понад 2 млрд євро, для України, повідомив міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками зустрічі з міністром оборони Норвегії Бйорном Арільдом Грамом у межах роботи "Рамштайну".

"Ці домовленості виведуть нашу співпрацю на новий рівень", - наголосив Умєров, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України в телеграм-каналі.

Крім того, під час зустрічі особливу увагу приділили питанню посилення систем ППО. Умєров зазначив, що це критичний напрям, і Україна розраховує на підтримку з боку Норвегії.

Також Норвегія продовжить інвестувати в український оборонно-промисловий комплекс і спільні проєкти, зокрема у виробництво боєприпасів.

"Обговорили новий механізм співпраці - норвезьку модель, яка доповнить уже успішну данську модель і посилить нашу обороноздатність", - розповів Умєров.

"Норвегія - одна з країн, яка не лише допомагає на полі бою, а і сприяє об'єднанню європейських країн для підтримки нашої держави. Подякував пану Бйорну Арільду Граму за лідерство Норвегії в Коаліції морських спроможностей і за вагомий внесок у підтримку України", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА