Інтерфакс-Україна
17:01 08.01.2025

"Джипінг" у природно-заповідному фонді тепер заборонено - Міндовкілля

1 хв читати

Верховна Рада України ухвалила закон, що забороняє "джипінг" в об'єктах природно-заповідного фонду, повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Як повідомляють у телеграм-каналі, на підтримку законопроєкту №11024 проголосували 246 народних депутатів.

"Джипінг" на заповідних територіях забруднює ґрунти, знищує рослинний світ, шкодить диким тваринам. І сьогодні прийняття цього закону є важливим кроком до європейських традицій управління природоохоронними територіями. Пересування на транспортних засобах частково залишиться лише для виконання службових обов'язків працівниками природоохоронних установ, правоохоронними органами та іншими службами", - наведено в повідомленні слова міністерки Світлани Гринчук.

Назва законопроєкту: "Про внесення змін до закону України "Про природно-заповідний фонд України" щодо забезпечення збереження територій та об'єктів природно-заповідного фонду".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

Трамп роздратований тим, що Путін не виконує те, що він йому обіцяв, вважає Зеленський

Зеленський про експорт озброєння: Поки не закінчиться війна, працюємо тільки на Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА