Інтерфакс-Україна
18:24 05.01.2025

Один із постраждалих від пожежі у психоневрологічному інтернаті на Харківщині помер у лікарні

1 хв читати

Чоловік, який отримав 90% опіків тіла внаслідок пожежі у Комарівському психоневрологічному інтернаті (Харківська обл.) у суботу ввечері, помер у лікарні.

"Чоловік 1997 року народження, який отримав значні опіки тіла, помер у лікарні. Його госпіталізували до опікової реанімації, діагноз - багатофакторне ураження, опік полум'ям ІІІ Б - IV ВВ, ураження дихальних шляхів", - повідомили у пресслужбі Харківської ОВА.

Як повідомлялося, ввечері 4 січня в психоневрологічному інтернаті сталася пожежа: горів матрац і речі в кімнаті на другому поверсі, площа пожежі 2 кв.м. Під час пожежі постраждали 6 осіб. Один із них отримав 90% опіків тіла, ще п'ятеро отруїлися чадним газом. Усіх постраждалих було госпіталізовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіка поранено через атаку російського дрона на Запоріжжі – ОВА

Кількість біженців з України в ЄС зі статусом тимчасового захисту у березні скоротилася на 1,6% – Євростат

Чотири людини поранено на Донеччині через ворожі обстріли – ОВА

Жінка загинула через удар БпЛА окупантів на Херсонщині – ОВА

Рятувальника поранено через атаку БпЛА окупантів на Дніпропетровщині – ДСНС

Усі пасажири круїзного судна MV Hondius визнані контактами високого ризику після спалаху хантавірусу – ЗМІ

У лікарні помер ще один чоловік після ракетного удару по Мерефі, відомо про вже 14 постраждалих

На Львівщині в ДТП за участі авто та мотоцикла травмовано двох неповнолітніх – поліція розслідує обставини

Працівник Херсонської міськради зазнав поранення внаслідок російської дронової атаки в Корабельному районі

Зеленський привітав українських матерів із Днем матері: Дякуємо за абсолютну любов, яка точно не знає меж

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА