Інтерфакс-Україна
23:02 04.01.2025

Ворог найбільше атакує на покровському та курському напрямках - Генштаб

1 хв читати
Ворог найбільше атакує на покровському та курському напрямках - Генштаб
Фото: Генштаб ЗСУ

На фронті від початку доби відбулося 149 бойових зіткнень, найгарячіша ситуація на покровському та курському напрямках, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Так, від початку доби ворог 40 разів намагався вклинитися в українську оборону на покровському напрямку в районах Мирного, Тимофіївки, Баранівки, Миролюбівки, Луча, Лисівки, Зеленого, Нової Праці, Покровська, Піщаного, Шевченка, Солоного, Новооленівки, Котлиного та Нововасилів.

«Наші підрозділи відбили 39 атак, одне бойове зіткнення триває досі. За наявною інформацією, втрати окупантів на напрямку за сьогодні становлять 365 осіб вбитими і пораненими, до того ж знищено одну бойову броньовану машину і один автомобіль, крім того, пошкоджено чотири автомобілі і два мотоцикли», - сказано в повідомленні.

Також у генштабі повідомили, що на Курському напрямку українські захисники відбили 30 ворожих атак. Крім того, ворог завдав дев'ять авіаційних ударів 19 керованими бомбами і здійснив 265 артилерійських обстрілів позицій українських військ і населених пунктів. 

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА