Інтерфакс-Україна
08:18 02.01.2025

Окупанти обстріляли 11 населених пунктів Запорізької області

1 хв читати
Окупанти обстріляли 11 населених пунктів Запорізької області

Окупаційні війська продовжують масовані обстріли Запорізької області, за минулу добу кількість ударів перевищила 360, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров вранці четверга, 2 січня.

"Протягом доби окупанти завдали 361 удар по 11 населених пунктах Запорізької області. Ворог здійснив 11 авіаційних ударів по Степногірську", - написав він у телеграм-каналі.

Як уточнив Федоров, 221 БПЛА різної модифікації атакував Лобкове, Гуляйполе, Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Малу Токмачку, Білогір'я, Малинівку, Новодарівку та Ольгівське. 10 обстрілів із РСЗВ завдано по території Гуляйполя, Новоданилівки, Білогір'я та Новодарівки. 119 артилерійських ударів припали на Лобкове, Гуляйполе, Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Малу Токмачку, Білогір'я, Малинівку, Новодарівку та Ольгівське.

За даними ОВА, одна людина загинула внаслідок ворожого удару по Василівському району. Надійшло 11 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зустріч з Трампом буде публічною – Зеленський

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах

Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА