Інтерфакс-Україна
16:38 27.12.2024

Роботи з будівництва фортифікацій у Запорізькій області виконано на 100% - Шмигаль

1 хв читати
Роботи з будівництва фортифікацій у Запорізькій області виконано на 100% - Шмигаль
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal/9249

Стан виконання робіт з будівництва фортифікацій у Запорізькій області становить 100%, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"У кожному прифронтовому регіоні один з ключових пріоритетів для нас - будівництво фортифікаційних споруд. Цього року уряд виділив Запоріжжю 1,9 млрд грн на ці потреби. Стан виконання робіт становить 100%", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами виїзного засідання урядів у Запоріжжі в п'ятницю.

За словами прем'єра, підготовлено 358 військових опорних пунктів, а також зроблено сотні кілометрів оборонних ліній.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА