Інтерфакс-Україна
08:52 25.12.2024

Українські ракетники та артилеристи вразили пункт управління БпЛА і склад із боєприпасами противника

1 хв читати
Українські ракетники та артилеристи вразили пункт управління БпЛА і склад із боєприпасами противника

За минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони вразили один пункт управління безпілотниками, склад із боєприпасами, п'ять районів зосередження особового складу, засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ) і дві артилерійські системи противника, ідеться в ранковому зведенні Генштабу Збройних сил України.

Водночас, за уточненою інформацією Генштабу, вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів і населених пунктах одного ракетного удару із застосуванням однієї ракети, а також 17 авіаударів, зокрема скинув 34 керовані авіабомби (КАБ).

Крім цього, здійснив 4385 обстрілів, із них 140 - із реактивних систем залпового вогню та залучив для ураження близько півтори тисячі дронів-камікадзе.

"Агресор завдавав авіаударів, зокрема, в районах населених пунктів Зелене Поле, Темирівка, Покровськ, Жовте, Костянтинопіль, Троїцьке, Горіхове, Удачне, Щербаки та Новоолександрівка", - інформували в Генштабі.

 

ОСТАННЄ

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

Анонімний благодійник переказав близько 4,1 млн євро на потреби ЗСУ

Розпочався другий раунд перемовин української і американської делегацій - джерело

Рада ЄС в понеділок прийме рішення щодо тіньового флоту РФ та обговорить фінансування України - Каллас

Свириденко: Запроваджуємо по всій країні порайонне оповіщення повітряних тривог

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

На Одещині світло повернули для 185 тис. абонентів – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА