Інтерфакс-Україна
19:51 24.12.2024

Розпочато кримінальне провадження у зв'язку із самогубством підлітка, вивезеного до РФ

1 хв читати
Розпочато кримінальне провадження у зв'язку із самогубством підлітка, вивезеного до РФ

Служба безпеки України розпочала досудове розслідування за інформацією про самогубство українського підлітка, вивезеного на територію РФ із Херсонської області, повідомляє Офіс генпрокурора.

"24 грудня у медіа була оприлюднена інформація про самогубство українського підлітка – вихованця будинку сімейного типу с. Токарівка Херсонської області, якого було незаконно переміщено на територію рф", - ідеться в повідомленні відомства в телеграмі у вівторок.

У повідомленні також йдеться про те, що за цією інформацією розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

Зазначається, що досудове розслідування за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора здійснюватиме Головне слідче управління СБУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА