Інтерфакс-Україна
20:20 16.12.2024

Київ закликав Будапешт "припинити маніпуляції" на темі миру та Різдва, утриматися від односторонніх контактів із державою-агресором

1 хв читати
Київ закликав Будапешт "припинити маніпуляції" на темі миру та Різдва, утриматися від односторонніх контактів із державою-агресором

Міністерство закордонних справ України закликало Угорщину припинити заяви про спроможність зупинити війну, які не відповідають дійсності, та утриматися від односторонніх контактів з РФ.

"Закликаємо угорську сторону припинити аморальні маніпуляції на темі миру та Різдва Христового, утриматися від односторонніх контактів із державою-агресором, які підривають спільні зусилля з відновлення справедливого миру. На заваді миру стоїть лише Росія та її одержимий війною диктатор. Україна прагне миру на своїй землі як ніхто інший в світі", - йдеться в коментарі, оприлюдненому МЗС України в понеділок.

У МЗС наголосили, що дії угорської сторони ще більш віддалені від миротворчості, ніж її заяви. Так, Угорщина послідовно закликає залишити Україну, що захищається від російської геноцидної агресії, без зброї для самозахисту, перешкоджає фінансуванню посилення обороноздатності України, підвищенню санкційного тиску проти агресора та іншим критично важливим рішенням.

"Саме на досягнення справедливого та стійкого миру спрямовані спільні зусилля нашої держави та її партнерів. Україна завжди дотримується принципів чесного діалогу та взаємної поваги. Ми продовжимо конструктивні контакти з нашими партнерами, які щиро прагнуть завершення війни, а не поразки України", - наголошується в коментарі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА