20:34 06.12.2024

Кількість постраждалих у Запоріжжі зросла до 19

1 хв читати
Кількість постраждалих у Запоріжжі зросла до 19

Кількість постраждалих у Запоріжжі після атаки окупантів авіаційними фугасними бомбами зросла до 19, один із них у важкому стані, також відомо про дев'ятьох загиблих, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров у п'ятницю ввечері.

"Станом на зараз 19 поранених, зокрема, 23-річний хлопець у вкрай важкому стані", - написав Федоров у телеграмі.

Раніше голова ОВА повідомляв про дев'ятьох загиблих і 17 поранених, унаслідок авіаудару зруйновано станцію технічного обслуговування, пошкоджено прилеглі будинки та магазини.

 

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА