Інтерфакс-Україна
10:51 06.12.2024

Салліван пообіцяв велику партію військової допомоги Україні

1 хв читати
Салліван пообіцяв велику партію військової допомоги Україні

Білий дім розробив стратегію зі зміцнення військової позиції України, яка передбачає лавиноподібне надання військової допомоги та запровадження нових масштабних санкцій проти РФ, повідомляє видання The Guardian у п'ятницю з посиланням на повідомлення представника Ради національної безпеки.

"Радник із національної безпеки Джейк Салліван у четвер понад годину зустрічався з головою канцелярії президента України Андрієм Єрмаком, пообіцявши надати Україні сотні тисяч додаткових артилерійських снарядів, тисячі ракет і сотні одиниць бронетехніки до середини січня", - йдеться в повідомленні.

США також запропонували навчати нових військових на об'єктах за межами української території. "Це відбувається поряд із майже завершеним виділенням кредиту в розмірі 20 мільярдів доларів, який буде забезпечений прибутком від іммобілізованих російських державних активів", - зазначає видання.

Сполучені Штати пов'язують це з низкою нових санкцій, які буде запроваджено найближчими тижнями, щоб ускладнити можливості РФ щодо ведення воєнних дій і посилити позиції України за столом переговорів, що може закласти підґрунтя для майбутнього врегулювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

Німеччина рішуче блокує російські тіньові танкери у територіальних водах - ЗМІ

Ворог окупував Красногірське та просунувся у кількох населених пунктах Запорізької та Донецької областей - DeepState

Кабмін ухвалив постанову про запуск цифрового дашборда для держслужбовців і громадян

Генштаб ЗСУ спростував заяву Герасимова про начебто захоплення 300 кв. км української території з початку січня

Суд Німеччини продовжив тримання під вартою підозрюваного у справі підриву "Північних потоків" Сергія Кузнєцова - ЗМІ

Свириденко обговорила зі спікеркою Сейму Латвії стан енергосистеми та подякувала за рішення виділяти 0,25% ВВП на допомогу Україні

Суд встановив заставу 33 млн грн нардепу Дубінському - ЗМІ

У Херсоні внаслідок дронової атаки помер поранений 54-річний чоловік - ОВА

Україна скликає "Енергетичний Рамштайн" - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА