Інтерфакс-Україна
17:47 03.12.2024

У проєкт 100 жінок ВВС потрапили дві українки

1 хв читати

У проєкт BBC, який щорічно визначає 100 найвпливовіших жінок з усього світу, які надихають і змінюють життя суспільства, потрапили дві українки – Ольга Руднєва та Ольга Олефіренко, повідомляє ВВС у вівторок.

Згідно з повідомленням, Ольга Руднєва після початку повномасштабного вторгнення створила у Львові травматологічний центр Superhumans, яким керує як генеральна директорка разом з командою фахівців. Центр займається протезуванням кінцівок, у ньому нещодавно відкрилося реабілітаційне відділення. За перші два роки роботи послугами центру скористалися понад 1 тис. людей.

Ольга Олефіренко за допомогою фінансування від Українського фонду ветеранів змогла організувати ферму, зосередившись на модернізації, застосуванні нових сільськогосподарських технологій і створенні робочих місць для місцевої громади.

BBC щороку публікує рейтинг 100 найвпливовіших жінок світу, які надихали та змінювали його.

Цього року до списку увійшли лауреатка Нобелівської премії миру Надія Мурад, активістка Жизель Пеліко, яка пережила зґвалтування, акторка Шерон Стоун, олімпійські спортсменки Ребекка Андраде та Еллісон Фелікс, співачка Рей, художниця Трейсі Емін, кліматична активістка Аденіке Оладосу та письменниця Крістіна Рівера Гарса.

Минулого року проєкт відзначив трьох українок: радницю з кліматичної політики Ірину Ставчук, письменницю Оксану Забужко та захисницю прав дітей Олену Розвадовська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА