16:41 27.11.2024

Фіцо збирається брати участь у святкуванні Дня перемоги 9 травня в Москві у 2025 році

1 хв читати

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прийняв запрошення Володимира Путіна взяти участь у заходах з нагоди святкування Дня перемоги 9 травня в Москві у 2025 році.

"Як прем'єр-міністр Словацької Республіки я вкрай зацікавлений в участі в офіційному святкуванні перемоги над фашизмом, яке відбудеться 9 травня 2025 року в Москві. Тому із задоволенням прийняв офіційне запрошення президента Російської Федерації В. Путіна, який візьме участь у цих важливих урочистостях, що зроблю і я", - написав він у фейсбуці у середу.

Голова уряду заявив, що громадяни Словаччини "з повагою та пошаною згадують усі ювілеї та події, пов'язані зі звільненням нашої території Червоною армією в 1944-1945 роках", а уряд країни цінує спадщину боротьби з фашизмом і роль Червоної армії в ній. "Саме тому у 2025 році словацький уряд візьме на себе організацію декількох заходів, кульмінацією яких стане травневе святкування перемоги над фашизмом", - написав Фіцо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА