Інтерфакс-Україна
12:33 27.11.2024

Енергетики повністю відновили електропостачання на Київщині після обстрілів

1 хв читати
Енергетики повністю відновили електропостачання на Київщині після обстрілів

Енергетики повернули світло для 3 тисяч родин у Київській області після обстрілів, повідомила група "ДТЕК" у середу.

"Наразі усі будинки знову з електрикою", - зазначили в компанії.

26 листопада внаслідок чергової масованої атаки безпілотників частина жителів Броварського району залишилася без електроживлення.

Енергетики розпочали ремонтні роботи, щойно дозволила ситуація.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала ворожу агентку, яка збирала дані про оборонні підприємства Дніпра

ВМС провели підготовку до відбиття можливих ударів противника морськими дронами в районі Одеси

Внаслідок атак без світла перебувають споживачі в п'яти областях, негода знеструмила 22 н.п. на Дніпропетровщині

Сибіга звернувся до москвичів, які цікавляться, "що відбувається": Запитайте Путіна

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА