Інтерфакс-Україна
22:19 24.11.2024

Сирський про зустріч із блогерами: привернення уваги до актуальних проблем фронту допомагає швидко на них реагувати

1 хв читати
Сирський про зустріч із блогерами: привернення уваги до актуальних проблем фронту допомагає швидко на них реагувати

Привернення уваги до актуальних проблем фронту допомагає швидко на них реагувати і шукати відповідні шляхи вирішення, заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

"Зустрівся з військовими і цивільними блогерами, які висвітлюють військові теми. Залучення ними уваги до актуальних проблем у силах оборони допомагає швидко реагувати і шукати відповідні шляхи вирішення", - написав він у телеграм.

Головком повідомив, що обговорив (із блогерами - ІФ-У) ситуацію на фронті. Детально зупинилися на питаннях необхідності реформування Збройних сил, створенні нових бригад, заміні комбригів і багатьох інших питаннях, що хвилюють суспільство.

"Подібні зустрічі відбуватимуться й надалі. Дякую за послідовну підтримку Збройних Сил України та за донесення правди про героїчну боротьбу українців проти окупантів", - зазначив головком.  

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА