Інтерфакс-Україна
18:52 21.11.2024

"Укренерго" розпорядилося про графіки обмежень світла в п'ятницю з 6:00 до 22:00 однією-двома чергами

1 хв читати
"Укренерго" розпорядилося про графіки обмежень світла в п'ятницю з 6:00 до 22:00 однією-двома чергами
Фото: https://www.facebook.com/minenergoUkraine

Графіки погодинних відключень електроенергії в п'ятницю, 22 листопада, застосовуватимуться з 6:00 до 22:00 переважно для двох черг одночасно, повідомила НЕК "Укренерго".

Згідно з повідомленням компанії в телеграм-каналі, з 6:00 до 7:00 та з 18:00 до 22:00 діятиме одна черга, з 7:00 до 18:00 - дві черги.

НЕК нагадала, що причиною тимчасових обмежень є пошкодження об'єктів енергетики внаслідок 10 масованої атаки РФ 17 листопада.

Енергетики продовжують відновлювати пошкоджені об'єкти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА