Інтерфакс-Україна
00:37 21.11.2024

Посольство США в Києві відновило роботу

1 хв читати
Посольство США в Києві відновило роботу

Посольство США в Києві відновило роботу, проте рекомендує своїм громадянам дотримуватися інструкцій місцевої влади при оголошенні про повітряні тривоги, повідомляє сайт посольства.

"Посольство залишається відкритим і функціонує. Ми рекомендуємо всім громадянам США дотримуватися інструкцій місцевої влади щодо повітряних сповіщень і негайно шукати притулок, якщо такі буде отримано", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що американське дипвідомство в Києві в середу тимчасово змінювало свою роботу через повідомлення про потенційну неминучу повітряну атаку.

Тим часом, посольство продовжить надавати оновлення через офіційні платформи посольства США в соціальних мережах.

"Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з [email protected]", - зазначили у пресслужбі.

Як повідомлялося, співробітники посольства США в Києві не покинули Україну, цього не потрібно, незважаючи на тимчасове припинення роботи дипмісії, заявив у середу на брифінгу представник держдепу Метью Міллер. Він також раніше повідомляв, що роботу посольства буде відновлено в четвер «у звичайному режимі».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Трамп роздратований тим, що Путін не виконує те, що він йому обіцяв, вважає Зеленський

Зеленський про експорт озброєння: Поки не закінчиться війна, працюємо тільки на Україну

Зеленський: Є постачання систем ППО зі США на територію Ізраїлю, готуються до можливих військових дій Ізраїль-Іран

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА