Події

Новий глава МЗС Японії під час візиту до Києва запевнив у незмінній підтримці України

Новий глава МЗС Японії під час візиту до Києва запевнив у незмінній підтримці України
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ Японії Івая Такеші запевнив українського колегу Андрія Сибігу в незмінній позиції Японії підтримувати Україну в боротьбі з російською агресією.

"На зустрічі з міністром Сибігою я запевнив у незмінній позиції Японії, що Японія підтримує і буде підтримувати Україну", - сказав Івая на пресконференції з українським колегою Андрієм Сибігою в Києві в суботу,

Івая розповів про нещодавно оголошену підтримку, зокрема про надання додаткових машин Силам самооборони, і пояснив, що в енергетичному секторі, який стикається з важкими умовами напередодні зими, в майбутньому буде поставлено нові великі трансформатори, теплоелектротурбіни та генератори.

Міністри також домовилися про спільну роботу в рамках конференції з протимінної діяльності, яку Японія прийме у себе восени наступного року. Івая поінформував про те, що політика Японії в підтримці відновлення та реконструкції України залишається незмінною, і привітав візит першого віцепрем'єра та міністра економіки Свириденко до Японії в грудні цього року з метою конкретизації цих зусиль.

Івая став першим японським міністром, який відвідав Україну після призначення нового прем'єр-міністра Японії Сігеру Ішиби.

1 жовтня голову правлячої Ліберально-демократичної партії (ЛДП) Японії Сігеру Ішибу обрано 102-м прем'єр-міністром країни на позачерговому засіданні парламенту.

ВАЖЛИВЕ

Зеленський підписав указ про створення Об'єднаних сил швидкого реагування, його очолить бригадний генерал Волошин

Зеленський підписав указ про створення Об'єднаних сил швидкого реагування, його очолить бригадний генерал Волошин

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Об'єднаних сил швидкого реагування у складі Збройних сил України (ЗСУ). "Команд…

Читати