Інтерфакс-Україна
13:03 15.11.2024

Ворохта та Урич увійшли до списку найкращих туристичних сіл за версією UN Tourism 2024

1 хв читати

Два села з України вперше ввійшли до списку 55 найкращих туристичних сіл світу (The Best Tourism Villages) у 2024 році за версією глобальної ініціативи ООН із туризму (UN Tourism), повідомляє пресслужба Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ).

Голова ДАРТ Мар'яна Олеськів зазначила, що включення українських сіл до цього списку відкриває перед номінантами позитивні перспективи. "Урич і Ворохта не лише отримають менторство від UN Tourism і потенційну фінансову підтримку іноземних донорів, а й привернуть увагу до своїх культурних, природних і гастрономічних багатств як українських, так і закордонних мандрівників", - наголосила очільниця ДАРТ.

Як повідомлялося, ДАРТ на початку травня 2024 року надіслав до UN Tourism пакет документів п'яти українських сіл - Ворохти, Зеленого Гаю, Квасів, Олики та Урича. Заявки українських конкурсантів відібрали представники Консультативної ради з-поміж понад 260 учасників більш ніж із 60 країн світу. Переможців було оголошено на 122-й сесії Виконавчої ради ООН з туризму, яка відбулася в Картахені (Колумбія). Офіційні нагороди для Урича та Ворохти в Україну з Колумбії привезуть представники UN Tourism - директор із зовнішніх зв'язків Бека Джакелі та директор Європейського регіону Кордула Вольмутер. Нагородження переможців відбудеться 28 листопада на ІІІ Національному туристичному саміті у Львові.

UN Tourism започаткував глобальну ініціативу The Best Tourism Villages 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА