Інтерфакс-Україна
20:58 12.11.2024

Зеленський і Трюдо скоординували кроки напередодні зустрічі G20

1 хв читати
Зеленський і Трюдо скоординували кроки напередодні зустрічі G20

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

"Ми скоординували кроки напередодні зустрічі G20 (18-19 листопада - ІФ-У). Дуже важливо, щоб там прозвучала позиція України щодо справедливого і тривалого миру. Крім того, обговорили продовження оборонного співробітництва, уточнили поточні оборонні потреби України", - написав Зеленський у телеграм-каналі у вівторок увечері.

Президент подякував Канаді за різнобічну допомогу, зокрема, за принципову підтримку Плану перемоги.

"Ми розраховуємо на те, що Канада продовжить активну адвокацію його першого пункту - отримання запрошення до НАТО. Закликав Джастіна продовжити роботу із союзниками як під час майбутніх багатосторонніх форматів, так і в прямих переговорах", - зазначив Зеленський.

Глава Української держави також подякував Канаді за публічну підтримку дозволу на використання далекобійної зброї по військових цілях на території РФ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

Рада підтримала подання президента про звільнення голови СБУ Малюка

Російські військові ударили по обʼєктах "Запоріжжяобленерго" та важко поранили двох працівниць

Рада звільнила Федорова з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА