Інтерфакс-Україна
20:52 11.11.2024

Зеленський говорив із Дудою про важливість Плану перемоги для забезпечення справедливого та тривалого миру

1 хв читати
Зеленський говорив із Дудою про важливість Плану перемоги для забезпечення справедливого та тривалого миру

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з президентом Польщі Анджеєм Дудою обговорював питання реалізації пунктів Формули миру і Плану перемоги для забезпечення справедливого і тривалого миру.

Як повідомляє Офіс президента, Зеленський привітав Анджея Дуду з Днем незалежності Польщі та побажав миру і благополуччя польському народу.

Зеленський подякував Польщі за незмінну підтримку України з перших днів повномасштабної російської агресії.

"Президент України наголосив на важливості реалізації Плану перемоги як шляху до забезпечення справедливого та тривалого миру. Окрему увагу приділили реалізації пунктів Формули миру, а також двосторонній співпраці в гуманітарній сфері", - повідомляє ОП.

Зеленський також запросив Дуду відвідати Україну з візитом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА