19:34 30.10.2024

ЄС має створити власну розвідслужбу - доповідь для Єврокомісії

1 хв читати
ЄС має створити власну розвідслужбу - доповідь для Єврокомісії

Поетапно зміцнювати розвідувальні структури ЄС у перспективі створення повноцінної європейської розвідслужби для співробітництва у сфері розвідки запропоновано в доповіді про цивільну і військову готовність Євросоюзу.

Автор доповіді - колишній президент Фінляндії Саулі Нііністьо, який підготував її на замовлення голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, закликає для досягнення цієї мети "зміцнювати і покращувати єдиний потенціал оцінки розвідданих (SIAC)".

На його думку, має бути забезпечено "структурований і скоординований процес для своєчасного задоволення потреб в інформації та запитів на продукти SIAC, зокрема від відповідних служб (Європейської) комісії та агентств ЄС, що перебувають під їхнім наглядом".

У доповіді Нііністьо також висувається ідея розробити спільно з державами-членами "пропозицію щодо модальностей повноцінної служби співробітництва в сфері розвідки на рівні ЄС, яка може задовольняти як стратегічні, так і оперативні потреби під час ухвалення рішень з планування політики" та яка не дублюватиме завдання національних розвідувальних організацій держав-членів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА