Інтерфакс-Україна
15:07 30.10.2024

Україну потрібно зміцнювати до будь-яких переговорів - Зеленський

2 хв читати
Україну потрібно зміцнювати до будь-яких переговорів - Зеленський

Перш ніж проводити будь-які переговори, необхідно зміцнити Україну, для цього було запропоновано План перемоги, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Перш за все зміцнити Україну. Ми запропонували План перемоги, який може зміцнити Україну геополітично, щоб дати нам запрошення (до НАТО - ІФ-У). Навіть деякі партнери бояться говорити про це. Я думаю, в цьому й полягає проблема", - сказав Зеленський в інтерв'ю для ЗМІ Північної Європи.

Президент зазначив, що якщо партнери бояться говорити про запрошення України до НАТО, то на чиєму боці вони будуть під час переговорів.

"Це дуже небезпечно для нас. Тому я не бачу повної підтримки майбутнього України. Й ми говоримо тільки про нашу безпеку. І ми говоримо тільки про запрошення, а не про членство", - наголосив Зеленський.

Президент додав, що на будь-яких переговорах необхідно бути чесними й "відкритими, без усіляких ігор".

Глава Української держави знову наголосив, що Україна готова додати пункти до свого плану для досягнення миру від представників Бразилії, Китаю та країн Глобального Півдня. Однак Україна досі не отримала жодних відповідей.

"У будь-якому разі, ми підготуємо план і повністю будемо готові в листопаді. І якщо це будуть також деякі пункти від інших глобальних представників, ми будемо раді зробити загальний план і покласти його на стіл. І якщо вони захочуть запросити Путіна, добре, запросіть його. Але він не хоче, тому що він не знає, що робити після цієї війни", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив, що Зеленський готовий зустрітися з Путіним

Українська сторона опрацювала документ щодо повоєнної відбудови - Зеленський

Прокуратура через суд вимагає скасувати результати торгів з продажу водопровідних мереж на Оболоні в Києві

В Україну прибуло 76 аварійних генераторів від ЄС

Мінекономіки закликає військові частини звертатися до Держпродспоживслужби у разі поставок неякісного харчування

Міносвіти затвердило рекомендації щодо фільтрації Інтернет-контенту у закладах освіти

Схвалено ще 22 проєкти для фінансування у межах III етапу Програми відновлення України – Мінрозвитку

Міносвіти спрямувало до вишів держфінансування на підвищення оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам

Щонайменше двоє поранених через удар по пасажирському потягу "Барвінкове – Львів – Чоп" на Харківщині – Кулеба

Апеляційний суд залишив нардепа Дубінського під вартою, можливість застави скасовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА