Інтерфакс-Україна
14:21 30.10.2024

Військові КНДР не забезпечені дронами й не пройшли підготовку, очікуються значні втрати - південнокорейська розвідка

1 хв читати

Північнокорейські підрозділи зазнаватимуть труднощів через незнайому місцевість і методи ведення війни, повідомляє південнокорейське видання Yonhap із посиланням на розвідувальне управління Південної Кореї.

"Війна ведеться у формі бойових дій безпілотниками, але північнокорейські війська не були ними забезпечені й не пройшли відповідної підготовки, тому ми очікуємо значних втрат", - повідомляє видання.

Наразі немає точної інформації про те, чи перебувають на передовій розгорнуті північнокорейські війська, але є імовірність, що деякі передові підрозділи вже були туди відправлені. При цьому, відповідаючи на запитання журналістів про нібито вже втрати північнокорейців на передовій російсько-української війни, представники південнокорейської розвідки заявили, що не мають такої інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовослужбовці зі Швеції та Норвегії вирушили на навчання до Гренландії

Втручання США в ситуацію в Ірані є ймовірним протягом доби – ЗМІ

Енергопостачання Вільнянської громади Запорізької області відновлено за півтора дні – "Запоріжжяобленерго"

Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА