Інтерфакс-Україна
11:38 29.10.2024

Житловий фонд Києва почнуть підключати до тепла 30 жовтня - мер

1 хв читати
Житловий фонд Києва почнуть підключати до тепла 30 жовтня - мер

Опалювальний сезон у Києві розпочнеться 30 жовтня, протягом 7 днів централізована система теплопостачання буде розгорнута в повному обсязі, повідомив мер Віталій Кличко.

"Із 30 жовтня розпочинаємо в Києві опалювальний сезон для житлового фонду. Таке рішення місто ухвалило з огляду на подальше суттєве похолодання", - написав він у телеграмі у вівторок.

Він зазначив, що за прогнозами синоптиків середньодобова температура знижуватиметься (протягом трьох днів буде нижчою за +8 градусів), тому житлові будинки почнуть підключати до тепла із середи, 30 жовтня.

"Для повноцінного розгортання централізованої системи теплопостачання Києва - однієї з найбільших у Європі, за технологією, необхідно близько 7 днів", - додав мер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропускні операції на пункті пропуску "Паланка-Маяки-Удобне" призупинені – Держприкордонслужба

Україна ніколи не займалася розробкою, виробництвом або накопиченням біологічної зброї – МЗС

Порошенко передав військовим ще 122 квадроцикли та партію дронів, привітав рішення з трансформації Сил оборони

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

Сили оборони уразили важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника

УЧХ взяв участь у навчаннях ДСНС та МВС

СБУ уразила нафтогазовий термінал "Таманьнафтогаз" на півдні РФ

В Україні в неділю очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 77 голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА