Інтерфакс-Україна
16:49 23.10.2024

Погоджено примусову евакуацію дітей із сім'ями з Борової Харківської області - Мінрегіон

1 хв читати

Члени Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення погодили рішення про примусову евакуацію дітей із їхніми сім'ями із селища Борова Ізюмського району Харківської області, повідомляють у телеграм-каналі Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України в середу.

"Відповідний проєкт наказу начальника Харківської обласної військової адміністрації погодили в умовах воєнного стану на черговому засіданні... Евакуація в безпечні регіони проводитиметься протягом 60 діб. Для її здійснення буде розгорнуто приймальний і збірний пункти", - ідеться в повідомленні.

Евакуація з небезпечних районів здійснюється безкоштовно. Охочі евакуюватися можуть звертатися на безоплатну цілодобову гарячу лінію Харківської обладміністрації за тел: 0 800 339 291. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції за тел.: 1548 або написати в месенджери WhatsApp/Telegram/Viber за тел: (096) 078-84-33.

Борова розташована на лівому (східному) березі річки Оскіл. Лінія фронту проходить приблизно за 10 км на схід від селища, але російські окупанти здійснюють спроби прориву в напрямку до річки.

Раніше, 16 жовтня, начальник Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов повідомив про плани евакуювати з Борової 134 дітей із сім'ями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Близько десяти венесуельських танкерів відправили нафту за кордон всупереч блокаді США - ЗМІ

Німеччина готується до можливих гібридних атак Росії на важливі об’єкти інфраструктури - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 172 ворожі атаки - Генштаб

Трамп: у Венесуелі не буде виборів щонайменше протягом 30 днів, Родрігес співпрацює з США

Прем’єр-міністр Данії: атака США на Гренландію означатиме кінець НАТО

Мерц: Україна стоїть на порозі гуманітарної та енергетичної кризи

Дениса Килимника призначено керівником Антитерористичного центру при СБУ - указ

Зеленський призначив Олександра Поклада першим заступником Голови СБУ - укази

Зеленський увів до складу РНБО керівника Офісу президента Кирила Буданова та вивів зі складу РНБО Олега Іващенка

ЗЕЛЕНСЬКИЙ УВІВ ДО СКЛАДУ РНБО КЕРІВНИКА ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА КИРИЛА БУДАНОВА ТА ВИВІВ ІЗ СКЛАДУ РНБО ОЛЕГА ІВАЩЕНКА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА