Інтерфакс-Україна
14:50 10.10.2024

Атаку на військовий аеродром "Ханська" здійснили дрони СБУ, ГУР і ССО

2 хв читати
Атаку на військовий аеродром "Ханська" здійснили дрони СБУ, ГУР і ССО

Сили оборони України уразили аеродром "Ханская", повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"Сьогодні вночі завдано вогневого ураження по аеродрому "Ханская", що в Республіці Адигея рф. Зокрема, під удар потрапив склад боєприпасів, що розташований на території військового об’єкта. В районі цілі відмічалася робота ворожої ППО, зафіксовано займання", - ідеться в повідомленні Генштабу у фейсбуці у четвер.

Відомо, що на аеродромі базувалися літаки Су-34 і Су-27. Детальніша інформація про наслідки ураження уточнюється.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела в СБУ, атаку на військовий аеродром "Ханська" здійснили дрони СБУ, ГУР і ССО. Під час атаки в аеропорту було 57 російських бойових і тренувальних літаків і вертольотів. Серед них Су-34, Су-35 і Мі-8.

Скільки з них знищено або пошкоджено, наразі встановлюють. Але вже відомо, що на аеродромі масштабні пожежі й детонація. Серед іншого це підтверджує також супутниковий моніторинг. Місцева влада оголосила евакуацію.

За даними джерел, Росія використовує це летовище в Краснодарському краї (за 450 км від лінії фронту) для дозаправлення й ракетно-бомбових ударів по підрозділах Сил оборони і населених пунктах України.

"СБУ системно знищує військовий потенціал рашистів. Після кожної атаки в рф дедалі менше ресурсів, щоб вести війну проти нашої держави. Працюємо над тим, щоб у Росії не було ні ракет, ні літаків, які можуть завдавати ударів по Україні", - заявило інформоване джерело в СБУ.

Співрозмовник також додав, що в ніч на 10 жовтня дрони СБУ, ГУР, ЗСУ та ССО вразили склад "шахедів" у районі Єйська. Там зафіксовано кілька сильних вибухів, які спричинили пожежу й подальшу детонацію на місці зберігання безпілотників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

Свириденко: Ситуація з енергетикою залишається складною у Києві, Харківській, Сумській та Чернігівській областях

Частина ракет, якими РФ атакувала вночі Україну, вже цьогорічні – Зеленський

Офіс генпрокурора щодо заяв про тиск на органи місцевого самоврядування: Найгучніше про це говорять, коли є розкрадання

Від початку війни до служби розшуку УЧХ звернулись майже 185 тисяч громадян

Помер засновник бренду "Наш Формат" Кириченко

Водопостачання почало повертатися в деякі лівобережні райони столиці

Нацполіція проводить слідчі дії у справі розкрадання держкоштів, один із обшуків - у приміщенні Дніпровської міськради

Внаслідок масованої атаки знеструмлені споживачі у Києві та шести областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА