Інтерфакс-Україна
16:40 09.10.2024

Українській культурі не потрібно заважати, але важливо створити передумови для розвитку - Точицький

1 хв читати
Українській культурі не потрібно заважати, але важливо створити передумови для розвитку - Точицький
Фото: МКСК

Міністр культури і стратегічних комунікацій України Микола Точицький вважає, що українській культурі не потрібно заважати, але важливо створити передумови для розвитку.

"Що стосується культури як такої, то я люблю висловлювання, що важливо їй не заважати. Україна, навіть у найскладніші часи, коли нас гнобили, забороняли, висилали сотнями тисяч у Сибір, однаково навіть там ми зберігали свою ідентичність", - сказав він на "Форумі культнаступу" в середу в Києві.

За словами міністра, на сьогодні важливо зламати шаблон, коли за радянських часів талановитим людям не давали можливості творити.

Він наголосив, що українській культурі не потрібно заважати, але важливо створити передумови для розвитку та демонстрації на зовнішні ринки.

Серед іншого, міністр поскаржився, що вже тривалий час у Верховній Раді не розглядають законопроєкт про державне партнерство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголова Державної судової адміністрації України почав відбувати покарання

Петиція про безкоштовний проїзд для донорів крові у київському транспорті не набрала необхідних для розгляду голосів

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА