Інтерфакс-Україна
14:52 08.10.2024

Україна закликає організаторів Всесвітніх ігор-2025 продовжити санкції проти спортсменів із Росії та Білорусі

1 хв читати

Міністерство молоді та спорту України, Міністерство закордонних справ України та Спортивний комітет України звернулися до президента Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор Хосе Перурени Лопеса з офіційним листом, у якому просять продовжити санкції проти спортсменів із Росії та Білорусі.

"Українська сторона висловила вдячність за підтримку і закликала зберегти заборону на участь російських і білоруських спортсменів у ХІІ Всесвітніх іграх 2025 року, що відбудуться у місті Ченду (Китай)", - ідеться в повідомленні Мінспорту.

Зазначається, що агресія, розв'язана Росією і підтримана Білоруссю, триває, а російські окупанти продовжують чинити звірства проти українського народу.

Представники України також нагадали про позицію Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор, яка у 2022 році заборонила участь російських і білоруських спортсменів у змаганнях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів

Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації

Головування Кіпру в Раді ЄС розпочинається у вирішальний момент для Європи - фон дер Ляєн

Загинув чоловік, травмувалися ще троє цивільних у Херсонській області через атаки ворога

Через ворожий авіаудар по екопарку під Харковом поранено хижаків, вони поховались у напівзруйнованих приміщеннях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА