Інтерфакс-Україна
15:36 07.10.2024

Україна та Словаччина планують запустити альтернативне залізничне сполучення Київ-Братислава - Шмигаль

1 хв читати
Україна та Словаччина планують запустити альтернативне залізничне сполучення Київ-Братислава - Шмигаль

Україна та Словаччина планують запустити альтернативне залізничне сполучення Київ-Братислава, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Плануємо запустити альтернативне залізничне сполучення Київ-Братислава з продовженням до Відня з пересадкою на станції Чоп", - сказав Шмигаль журналістам за результатами других міжурядових консультацій зі Словаччиною в понеділок.

Також прем'єр зазначив, що ще один проєкт - це розвиток транскордонного залізничного маршруту Чоп – Чієрна над Тисою, зокрема, відбувається розвиток інфраструктури прикордонного пункту пропуску для збільшення його можливостей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова рухатись максимально швидко у дипломатії, але саме США можуть зробити найбільш відчутні кроки - Зеленський

Жодних обіцянок росіян дотримуватись пропозицій США з припинення вогню не фіксується

Уже понад 40 жертв в результаті вибуху в іранському порту, постраждалих більше 1 тис. - ЗМІ

До 11 зросла кількість жертв у Ванкувері, поранених десятки, число жертв може зрости

Зеленський висловив співчуття в зв'язку з трагедією у Ванкувері

У тиждень Великодня пасажиропотік зменшився на 20% - дані Держприкордонслужби

На Нікопольщині від ворожих обстрілів постраждала літня жінка, є пошкодження цивільної інфраструктури

На фронті за добу відбулося майже 70 боїв, найбільше на покровському напрямку

Бійці "Азову" взяли в полон трьох російських окупантів на торецькому напрямку

Волц: Угода з копалин буде укладена найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА