Інтерфакс-Україна
13:17 02.10.2024

Переправа на Дунаї "Орлівка" відновила роботу - митниця

1 хв читати

Поромний пункт пропуску "Орлівка" на кордоні з Румунією відновив свою роботу, повідомляє Державна митна служба України.

"Пропускні операції проводяться у звичайному режимі", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, роботу переправи було призупинено внаслідок російської атаки вночі в середу, 2 жовтня. Унаслідок атаки постраждали двоє водіїв, які очікували на перетин кордону, а також було пошкоджено шість вантажівок, приміщення з зерном і адмінбудівлі пункту пропуску.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Запорізьку область, є дві жертви і п'ятеро поранених

РФ атакувала ударними дронами Одеську область, є пошкодження – Кіпер

6 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі внаслідок атаки РФ на об'єкти інфраструктури загинули двоє людей

В Одесі загинула 11-річна дівчинка, яка впала з даху багатоповерхівки – поліція

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА