Інтерфакс-Україна
11:32 02.10.2024

Окупанти завдали удару по готелю в Слов'янську, є поранений

1 хв читати

Один мирний мешканець Слов'янська Донецької області постраждав унаслідок обстрілу міста російськими окупантами вранці в середу, повідомив голова міської військової адміністрації Вадим Лях.

"Сьогодні близько 5:00 місто знов зазнало ворожого обстрілу. Влучання в приватний готель у районі Молочар. На жаль, поранено одну людину. Також пошкоджено приватні будинки", - написав Лях у фейсбуці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із главою МЗС Норвегії енергетичну ситуацію в Україні

Росія атакувала танкер під завантаження олією та судно з кукурудзою

Торговельні мережі Novus і "Аврора" в Києві продовжують роботу

Поліція інформуватиме киян про повітряні тривоги під час відключень електроенергії

Доступ до всіх реєстрів Мін’юсту відновлено

2025 рік забрав найбільшу кількість життів цивільних осіб в Україні з 2022 року - Місія ООН з прав людини

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат

Правий берег Києва, за винятком Печерського та Голосіївського районів, переходить на погодинні графіки замість екстрених – YASNO

Свириденко обговорила з міністром закордонних справ Норвегії підготовку до "енергетичного Рамштайну"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА