Інтерфакс-Україна
08:19 25.09.2024

Зеленський і Ердоган обговорили свободу судноплавства в Чорному морі та відновлення України

1 хв читати
Зеленський і Ердоган обговорили свободу судноплавства в Чорному морі та відновлення України

У межах робочого візиту до Нью-Йорка президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, сторони обговорили посилення торговельно-економічного співробітництва та відновлення України.

Як повідомляє пресслужба українського президента, "особливу увагу приділили активізації двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також залученню Туреччини та турецьких компаній до відновлення України".

Зазначається, що лідери двох країн детально обговорили реалізацію Формули миру, наголосивши на важливості забезпечення свободи судноплавства в Чорному морі та провідній ролі Туреччини в імплементації відповідного пункту Формули щодо продовольчої безпеки.

Володимир Зеленський запросив Реджепа Таїпа Ердогана відвідати Україну з візитом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА