Інтерфакс-Україна
07:57 19.09.2024

У Херсонській області шістьох людей поранено внаслідок обстрілів

1 хв читати
У Херсонській області шістьох людей поранено внаслідок обстрілів

Окупанти за минулу добу обстріляли 10 громад Херсонської області та м. Херсон, унаслідок влучань - шестеро поранених, повідомив про наслідки російських ударів голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Прокудін.

"Минулої доби під ворожим вогнем і авіаударами опинилися Зміївка, Тягинка, Козацьке, Придніпровське, Антонівка, Садове, Бобровий Кут, Сухий Ставок, Одрадокам'янка, Качкарівка і місто Херсон", - інформував він у телеграм-каналі в четвер уранці.

Прокудін зазначив: "Через російську агресію 6 осіб дістали поранення".

За даними ОВА, російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема багатоповерхівку та 3 приватні будинки. Також окупанти пошкодили молочну цистерну, автомагазин і службовий автомобіль.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА