Інтерфакс-Україна
14:22 17.09.2024

Порошенко назвав бюджет в умовах воєнного стану питанням війни і миру

1 хв читати
Порошенко назвав бюджет в умовах воєнного стану питанням війни і миру

Народний депутат України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко закликав під час ухвалення державного бюджету скоротити всі нецільові видатки, а кошти спрямувати на забезпечення Сил оборони.

Як повідомляється на сайті політсили, на думку Порошенка, у такому вигляді, як пропонує уряд, бюджет ухвалювати не можна. "Що таке бюджет? Бюджет – це стратегія розвитку держави, реалізація та імплементація програми дій уряду, обрахована в цифрах. Що ви збираєтеся розвивати, коли уряд вже декілька років не подає до органу, якому він підконтрольний і підзвітний, програму дій. Куди воно рухається?" - зауважив Порошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

За його словами, уряд не врахував 500 млрд грн, які мають піти на фінансування оборони, і наголосив, що фінансування армії в Україні має бути пріоритетом.

"Уявіть собі, що Данія фінансує 18 САУ "Богдана", а Україна фінансує телемарафон, причому фінансує за рахунок коштів, які вона видирає в солдат, які недоотримують премії, недоотримують FPV-дрони. Лише вчора я завіз 80 нічних "Мавіків", а за попередній місяць вся держава спромоглася на 50. Це є неприйнятним. Ми маємо повернути цей бюджет і розглядати бюджет оборони та перемоги", - наголосив Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія за день здійснила понад 145 атак, найбільше на Покровському напрямку - Генштаб

МЗС України з нагоди дня пам'яті геноциду в Сребрениці: Винні у злочинах мають бути покарані, бо непокаране зло завжди повертається

Сибіга обговорив з генсеком ОЕСР відбудову та відновлення України

Сибіга на зустрічі з конгресменами: Москва відхиляє припинення вогню та посилює авіаудари по Україні у відповідь на мирні пропозиції

Світовий банк підтвердив фінансову допомогу Харкову на розвиток енергетичної інфраструктури - мер

Кількість постраждалих в ДТП у Києві за участі маршрутки зросла до 12 осіб

Дизель-потяг Д1 зіткнувся з електромобілем Tesla: рух відновлено

Паліса сподівається, що призначення нового інспектора Сухопутних військ Німеччини посилить співпрацю з Україною

У ДТП у Києві за участі маршрутки травмовано 9 осіб, серед них одна дитина – поліція

2025 рік може стати рекордним за притоком нелегалів до Великої Британії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА