10:23 17.09.2024

Директора служби перевезень КМДА викрито на систематичному вимаганні грошей від столичних перевізників

2 хв читати

Директора Комунальної служби перевезень КМДА підозрюють у систематичному вимаганні грошей від столичних перевізників (ч. 3 ст. 368 КК України), повідомляє Київська міська прокуратура.

До повноважень цього комунального підприємства належить проведення перевірок перевізників і складання документів про відповідність або невідповідність транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень у столиці.

Досудове розслідування встановило, що посадовець забезпечив безпідставне проведення перевірок одного з перевізників та за їхніми результатами було складено документи про невідповідність транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень. У такий спосіб посадовці створювали умови для отримання від підприємця неправомірної вигоди, повідомляє пресслужба столичної прокуратури.

Раніше в рамках цього самого кримінального провадження вже було повідомлено про підозру заступнику начальника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та керівнику приватного транспортного підприємства.

За версією сторони обвинувачення, протягом 2024 року заступник начальника Департаменту транспортної інфраструктури ініціював в односторонньому порядку розірвання з підприємством договору на перевезення на одному з міських автобусних маршрутів. Як підставу для розірвання угоди використали результати безпідставно ініційованої перевірки роботи цього перевізника.

Після цього тимчасовим перевізником на маршруті визначили компанію, директор якої мав зв'язки з чиновником КМДА.

Коли керівник підприємства, з яким розірвали угоду на перевезення, звернувся до міської адміністрації по роз'яснення причин такого рішення, то заступник начальника Департаменту направив його до директора підприємства - тимчасового перевізника для пошуку "компромісу".

Як компроміс підприємцю запропонували щотижня платити по 40 тис. грн за право працювати на маршруті.

Під час досудового розслідування задокументовано сім фактів одержання неправомірної вигоди на загальну суму 280 тис. грн.

Досудове розслідування проводять слідчі Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА