Інтерфакс-Україна
22:20 15.09.2024

Трамп у безпеці після перестрілки в гольф-клубі у Флориді

1 хв читати
Трамп у безпеці після перестрілки в гольф-клубі у Флориді

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп перебуває в безпеці після інциденту, що стався в неділю біля його гольф-клубу у Флориді, повідомляє Reuters.

«Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп перебуває в безпеці після інциденту, що стався в неділю, коли двоє людей перестрілювалися біля його гольф-клубу у Флориді, повідомляє New York Post із посиланням на джерела в правоохоронних органах», - йдеться в повідомленні.

Кампанія Трампа раніше заявила, що він перебуває в безпеці після пострілів поблизу, але не повідомила жодних подробиць.

«Джерела повідомили, що Трампу не загрожувала небезпека», - уточнюється в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

Постраждала від наїзду працівника прокуратури померла – генпрокурор

Засновник VEON мріє про народне IPO "Київстару" в Україні

"Київстар" успішно проводить роадшоу й сподівається на лістинг на NASDAQ цього року – засновник VEON

Посли України сприятимуть стягненню з РФ виграних в арбітражах $6,9 млрд – зустріч президента з главою "Нафтогазу"

Росія намагається встановити контроль над месенджерами й іноземним програмним забезпеченням - СЗР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА