Інтерфакс-Україна
18:12 12.09.2024

У Харкові та Дергачах унаслідок ворожих обстрілів є руйнування, інформація про постраждалих не надходила

1 хв читати

Збройні сили РФ завдали двох ударів по приватному сектору Харкова, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Пошкоджено житлові будинки, але, на щастя, інформація про жертв і постраждалих не надходила", - написав Терехов у телеграм-каналі.

За інформацією начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, окупанти завдали авіаудару також по Дергачах.

"Близько 17:00 унаслідок ворожих обстрілів КАБом було пошкоджено приватні будинки. Інформація про поранених і загиблих не надходила", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА