Інтерфакс-Україна
11:05 12.09.2024

Росіяни за добу 33 рази обстріляли Донеччину, 6 людей загинули, 13 поранені - голова ОВА

1 хв читати
Росіяни за добу 33 рази обстріляли Донеччину, 6 людей загинули, 13 поранені - голова ОВА
Фото: Донецька ОВА

Росіяни за добу 33 рази обстріляли населені пункти Донецької області, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"За 11 вересня росіяни вбили 6 жителів Донбасу: 3 у Костянтинівці, 2 у Костянтинополі та 1 в Зоряному. Ще 13 людей в області за добу дістали поранень", - написав Філашкін у телеграм-каналі.

Зокрема, у Костянтинополі Великоновосілківської громади Волноваського району внаслідок обстрілу дві людини загинули, п’ятьох поранено.

У Зоряному Мар'їнської громади Покровського району також загинув мирний житель. У Гірнику поранено людину, пошкоджено приватні будинки та багатоповерхівки. У Кураховому окупанти обстріляли приватний сектор. У Покровську пошкоджено складські приміщення та інфраструктурний об'єкт.

У Щуровому Лиманської громади Краматорського району внаслідок обстрілів пошкоджено базу відпочинку, будинок і п’ять автомобілів. Ще один будинок пошкоджено в Торському. У Костянтинівці три людини загинули й п’ятеро поранені, пошкоджено 19 приватних будинків, дві багатоповерхівки, крамницю, торговий павільйон, три лінії електропередач і три автомобілі.

У Торецьку Бахмутського району поранено людину, пошкоджено будинок. У Сіверську пошкоджено два будинки.

З лінії фронту за добу евакуювали 1107 людей, зокрема 149 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ

Зеленський: Росія має розуміти: холод війну виграти не допоможе

На Донеччині за добу 2 людини загинули, 3 поранені, з лінії фронту евакуйовано 75 мешканців – ОВА

Комітет нацбезпеки у вівторок підтримав звільнення Малюка з посади очільника СБУ - нардепи

СБУ та ВМС ЗСУ уразили завод із виробництва БпЛА у Таганрозі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА