Інтерфакс-Україна
00:17 05.09.2024

У Контантинівці внаслідок ворожого обстрілу загинула одна людина і четверо поранені - ОВА

1 хв читати

Російські війська обстріляли зі "Смерчів" Костянтинівку Донецької області, є жертва і поранені, повідомив голова ОВА Вадим Філашкін.

"Щонайменше 1 людина загинула і 4 поранені внаслідок обстрілу Костянтинівки", - сказано в його телеграм-каналі.

За словами Філашкіна, місто потрапило під обстріл російських "Смерчів" у середу ввечері. Зокрема, росіяни влучили в промзону, убили чоловіка 1985 року народження, поранили чотирьох осіб від 38 до 65 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Фінській затоці пошкоджено телекомунікаційний кабель Elisa між Гельсінкі й Таллінном

Затримано чоловіка, який стріляв у військовослужбовця ТЦК у Харкові

Хорватія передасть 15 млн євро до PURL

Зеленський: у 2025р сума внесків у PURL становила $4,3 млрд

У ГУР розповіли, як українські розвідники змінювали хід війни у 2025 році

Систему обліку "Імпульс" почали впроваджувати у підрозділах Сил безпілотних систем – Міноборони України

Завантаженість готелів у Карпатах становитиме 85-95% взимку 2026 - прогноз

Ветеран-зв’язківець може застосувати свої військові компетенції як монтажник телекомунікацій і інженер ІТ-інфраструктури - Мінветеранів

Перший день 2026 року в Україні буде морозним, без істотних опадів

Уряд шукає баланс між рекомендаціями ЄС щодо ОВД та запитом бізнесу на спрощення процедур через війну – очільник Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА