Інтерфакс-Україна
16:30 03.09.2024

Глава МАГАТЕ перед поїздкою на ЗАЕС провів зустріч у Києві в Міненерго

1 хв читати
Глава МАГАТЕ перед поїздкою на ЗАЕС провів зустріч у Києві в Міненерго

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі розпочав свій 10-й візит до України, на Запорізьку АЕС, із зустрічі у вівторок у Києві з міністром енергетики Германом Галущенком, главою Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) Олегом Коріковим і главою НАЕК "Енергоатом" Петром Котіним.

"Обмінялися думками про нашу підтримку українських АЕС напередодні мого візиту на ЗАЕС", - написав у соцмережі X Гроссі, який перед поїздкою до України минулого тижня відвідав Курську АЕС у Росії.

Наразі ніхто з українських представників не прокоментував цю зустріч, що відбулася в приміщенні Міненерго.

Глава МАГАТЕ наголосив, що агентство цілком віддане гарантуванню безпеки ядерних майданчиків України, присутнє на кожному з них.

Гроссі зазначив, що через два роки після запуску місії МАГАТЕ на ЗАЕС прямує на станцію, "щоб продовжити нашу допомогу і допомогти запобігти ядерній аварії".

Президент України Володимир Зеленський напередодні на пресконференції в Запоріжжі повідомив, що має намір зустрітися з гендиректором МАГАТЕ після того, як той відвідає ЗАЕС, і говоритиме з ним про повернення станції під контроль України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА