Інтерфакс-Україна
18:13 30.08.2024

Кількість постраждалих у Харкові збільшилася до 47 осіб - Синєгубов

1 хв читати

Станом на 17:20 відомо про 47 постраждалих унаслідок ворожих авіаударів по Харкову, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов у телеграмі.

Трохи раніше він повідомив, що 20 травмованих унаслідок обстрілу Харкова перебувають у важкому або вкрай важкому стані, є постраждалі з ампутаціями. Один із поранених помер у лікарні.

За словами Синєгубова, наразі тривають рятувальні роботи в 12-поверховому будинку, що загорівся внаслідок авіаудару.

"На верхніх поверхах, за нашою інформацією, можуть перебувати люди. Доступ до них вкрай обмежений. Є ризик руйнування житлового будинку. Зараз працівники ДСНС роблять усе можливе, щоб врятувати людей", - сказав Синєгубов.

Він уточнив, що йдеться, як мінімум, про одну жінку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА