Інтерфакс-Україна
03:38 24.08.2024

Умєров обговорив із міністром оборони Латвії посилення Коаліції дронів

1 хв читати

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що зустрівся з латвійською делегацією на чолі з міністром оборони Андрісом Спрудсом. 

«Разом із командою поінформували латвійських колег про останні події на фронті та процес обладнання фортифікаційних споруд.  Обговорили шляхи подальшого посилення нашого потужного партнерства», - розповів Умєров у своєму Facebook.  

У Міноборони наголошують, що поточного року Латвія надасть Україні військову підтримку на суму близько 112 млн євро і надалі надаватиме оборонну допомогу на рівні 0.25% від свого ВВП щорічно.

Зазначається, що важливою темою зустрічі стало зміцнення Коаліції дронів, де Латвія відіграє одну з провідних ролей.

«У рамках цієї міжнародної коаліції триває процес передачі Силам оборони безпілотників латвійського виробництва. Загалом Латвія надасть Україні кілька тисяч дронів для відбиття широкомасштабної російської агресії. Обговорили наступні кроки для посилення Коаліції, яка вже об'єднала майже два десятки країн», - заявив Умеров. 

Зі свого боку латвійський чиновник Спрудс висловив готовність працювати з іншими країнами для залучення їх до Коаліції та аналогічних ініціатив на підтримку України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп підтвердив зустріч із Зеленським у середу, обговорять "очевидне"

Мерц: Головну загрозу Росія становить не лише для України, але й для загального миру

Рубіо: Якщо США введуть нові санкції проти РФ, це позбавить можливості діалогу щодо України

Обвинувачення проситиме ВАКС призначити Чернишову запобіжний захід у вигляді застави в 120 млн грн

Глава МЗС Фінляндії закликає до посилення тиску на Путіна задля припинення вогню в Україні

Фармкомпанія "Інтерхім" підтримала ініціативу з відтворення маріупольського панно Алли Горської "Боривітер"

ВАКС відклав обрання запобіжного заходу Чернишову на 26 червня

Зеленський на саміті НАТО проведе низку зустрічей, зокрема з Трампом

На Київщині затримано громадянина США, який понад 30 років переховувався від правосуддя за сексуальні злочини проти дітей

Чернишов просить перенести судове засідання з обрання йому запобіжного заходу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА