Інтерфакс-Україна
16:17 21.08.2024

Допомога Україні та українцям від бізнесу SCM, Фонду Ахметова та ФК "Шахтар" досягла 10 млрд грн з початку війни

1 хв читати
Допомога Україні та українцям від бізнесу SCM, Фонду Ахметова та ФК "Шахтар" досягла 10 млрд грн з початку війни

Бізнес SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб "Шахтар" з 24 лютого 2022 року і донині спрямували на підтримку України та українців 10 млрд грн (близько $284 млн) допомоги.

"Через кілька днів Україна відсвяткує 33 роки свободи та незалежності. Війна показала, що ці дві цінності в українців не може забрати ніхто. Незалежність залежить від внеску кожного – на передовий та в тилу. Ця допомога – частина нашого внеску. Але він не тільки про гроші", - наводяться в релізі напередодні Дня Незалежності України слова директорки з комунікацій SCM Наталії Ємченко.

Зазначається, що за майже 30 місяців повномасштабної війни головні напрямки допомоги незмінні – підтримка ЗСУ, гуманітарна підтримка цивільного населення, громад, благодійних та адвокаційних проєктів, а також захисників Маріуполя. За даними групи, це найбільша приватна підтримка України та українців, і вона щодня продовжує зростати.

На початку липня минулого року SCM, Фонд Ріната Ахметова та ФК "Шахтар" повідомляли, що спрямували на допомогу Україні та українцям 5,5 млрд грн ($165 млн) за 16 місяців повномасштабного вторгнення РФ.

"Щодня SCM продовжує інвестувати в Україну, створювати та зберігати робочі місця, відновлювати інфраструктуру, вірити в українців, у спільну міць та надію. Тільки об'єднання зусиль наблизить Перемогу якнайшвидше", - підсумувала Ємченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

ЄС може створити новий військовий альянс з Україною і без США – ЗМІ

Сили оборони уразили об'єкти окупантів на ТОТ – Генштаб ЗСУ

Свириденко доручила Міносвіти забезпечити контроль за збереженням зарплати педпрацівникам на період вимушених канікул

Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА